Tingimused

OSTUPROTSESSI KIRJELDUS JA TINGIMUSED

KAUPADE VALIMINE

Kiirelt ja mugavalt just Teid huvitava kauba leidmiseks kasutage meie pealehekülje (E-pood).

TELLIMUSE VORMISTAMINE

Toodete tellimiseks leidke sobivad tooted ja lisage need ostukorvi. Oma ostukorvi sisu saate vaadata, kui vajutate veebilehe päises asuvale ostukorvi ikoonile.

Ostukorvis olevate toodete koguseid on võimalik muuta, kirjutades koguse lahtrisse soovitud toodete arvu. Tooteid saate ostukorvist eemaldada vajutades samal real asuvale ristile.

Tellimuse vormistamiseks vajutage nupule „Mine maksma“ või „Checkout“. Kui olete juba Crustum’i e-poe registreeritud kasutaja, siis logige kontole sisse. Kui tellite tooteid esimest korda, siis vajutage „loo kontot“ ja sisestage konto salasõna.

Tellimuse kinnitamiseks vajutage nupule „ Esita tellimus “. Seejärel vormistatakse teile ettemaksuarve, mille saate tasuda kohe  pangaülekandega. Tellimuse kinnitus ja arve koopia saadetakse teie e-posti aadressile. Tellimuste ajalugu ja arveid on võimalik hallata „Minu konto“ ikooni alt.

Kaubale palume järgi tulla meie aadressile Tallinnas: Iva 12, 12618 Tallinn. Meie pagarikoda on avatud iga päev 9 – 18.

Meeldivat ostmist.

TELLIMUSEGA SEOTUD INFO KLIENDILE EDASTAMISE KORD

Olles vajutanud eelpoolkirjeldatud nupule “Mine maksma” või „Checkout“ suunatakse Teid lehele, kus on tellimuseks vajalike isikuandmete täitmise vorm. Tellimuse lõplikuks kinnitamiseks vajutage nupule “Esita tellimus”.

Ostukorv
There are no products in the cart!
Continue Shopping
0